Školení

Oblast školení zahrnuje poznatky ohledně ovládání a údržby autobusů Mercedes Benz a Setra, ekonomickou a hospodárnou jízdou s těmito autobusy a to dle nejvyšších standardů a předpisů společnosti EvoBus a OmniPlus.

Veškeré technologie jdou stále dopředu a to si žádá od řidičů důslednější přístup ke svěřeným prostředkům. Proto jsem přesvědčen, že správným a pečlivým používáním se zvýší efektivita a sníží počet důvodů být někým penalizován. Ať již jde o spotřebu, anebo nesprávné ovládání tachografu, či neznalost techniky a systémů. Mnoho řidičů k tomu nepřikládá moc velký důraz a snaží se „nějak“ dané věci používat, přitom je to mnohdy spíše na škodu než k užitku.

Rád Vám pomůžu pochopit nové moderní technologie zábavnou a věcnou formou. Chápu, že školení bývají nudná a leckdy o ničem, já se snažím do svých školení zavést co nejvíce praktických prvků, které jednak nudné školení oživí, ale hlavně řidič si to vyzkouší a jak se říká osahá. S tím je samozřejmě spojeno mnoho povídání a diskuzí o daných tématech. Celkový dojem školení je tak pozitivní a řidiči si z něj odnáší nejen papírové desky, ale hlavně zážitky a schopnost v praxi efektivně využít vše, co se naučí.

Veškeré výukové a školicí materiály jsou výhradně produktem těchto společností. Celá forma školení je na předchozí dohodě s klientem, kdy si sám určí, co je pro něj prioritou. Rád provádím školení přímo v místě sídla klienta.Má to svůj význam v podobě „domácího“ prostředí pro řidiče. Není to ovšem podmínkou, je možno využít i školicí prostory v Praze s plně vybavenou učebnou.

Zkušenosti pro školení jsem načerpal 12 letou praxí v mezinárodní autobusové dopravě a z toho 6 let pracuji s těmi nejmodernějšími technologiemi od firmy Mercedes Benz a Setra.

Cena takového školení se odvíjí od náročnosti a typu školení, je tedy na domluvě.